סדנת צחוק כפעילות גיבוש וימי כיף לעובדים

זה שנים שכולנו יודעים כי צחוק בריא ומתגלגל הוא הבסיס לבריאות פיזית ונפשית טובה וכי היכולת למצוא סיבות לצחוק הינה תכונה חיובית ומועילה, אשר יכולה לסייע לכם להפוך את חייכם לנעימים הרבה יותר.
אבל, איך צוחקים באמת ומכל הלב כאשר המצב מסביבנו איננו משעשע? (למען הבריאות שלנו)

סדנת צחוק פעילות גיבוש
סדנת צחוק לחברות היא רעיון מצויין לפעילות גיבוש למבוגרים

סדנת צחוק – פעילות גיבוש לעובדים, לחברות, למבוגרים ולכולנו

על פי המחקרים, גם צחוק שאיננו ספונטני אלא יזום, הינו בעל השפעה מטיבה על גופנו ובריא, לא פחות מצחוק ספונטני ובעל סיבה "אמיתית. על רקע ממצאי מחקרים אלה, צמחה יוגה צחוק. יוגה צחוק היא אחת מסוגי היוגה הפשוטים והמועילים, אותם ניתן לתרגל בכל גיל, בכל מצב גופני ואף בכל מצב נפשי.

גם בסוג התועלת המופקת מסדנאות הצחוק ישנו מגוון רחב של אפשרויות: למשל, סדנאות צחוק למבוגרים מסייעות להם לשחרר את המתחים הנפשיים והפיזיים הנצברים בחיי היומיום, בעבודה ובחיים האישיים, סדנאות גיבוש בצחוק לעובדים יכולות ליצור ארגון מתפקד ומתקשר יותר תוך כדי הסרת המסכות ההירארכיות ותקשורת "אדם לאדם", בעוד סדנאות צחוק לילדים מנתבות את האנרגיה העצומה הצבורה בהם ומלמדות אותם כיצד להתמודד עם קשיים שהם חווים באמצעות הצחוק.

סדנת יוגה צחוק גיבוש ימי כיף
סדנת יוגה צחוק, פעילות גיבוש מצויינת לעובדים בתל אביב, ירושלים ובמרכז

סדנת צחוק מחיר – כמה זה עולה?

אוקיי, זה מעניין – אבל כמה סדנת יוגה צחוק עולה?
ובכן הכי פשוט היה לרשום את זה כאן אך המחיר משתנה בין קבוצה לקבוצה – יש קבוצות של 8-12 אנשים ויש קבוצות של 50-60 אנשים והמחיר משתנה בהתאם לכמות האנשים, המיקום, הפעילות הרצויה ומשך זמן פעילות הגיבוש – לכן אנא צרו איתנו קשר על מנת לקבל מחיר.

ניתן לקיים סדנת יוגה צחוק ברדיוס של עד 50 ק"מ מאשדוד, כאשר מקום הסדנה מסופק או מוסדר על ידי הלקוח. לקיום סדנת צחוק לעובדים נדרש חדר גדול או אולם ובו ניתן למקם שולחן אחד וכסאות לפי מספר המשתתפים בסדנה. אורך הסדנה אורכת בממוצע כשעה וחצי.

אולי גם יעניין אותך עוד מהמחבר

השאר תגובה

כתובת האי-מייל שלך לא תפורסם