סדנת מודעות עצמית

אם כל חייכם חשבתם שאתם מהווים את מרכז היקום, צדקתם במידה ניכרת וזה הגיע מתוך מודעות עצמית שלכם. מאחר וכל אחד מאיתנו מהווה פיסה בפאזל המופלא, המרכיב את העולם. לכן, בטרם נצא לעלות על בריקדות או לתקן עוולות מחפירות ברמות עולמיות, עלינו להתחיל בקטן, באדם הבודד – בכל אחד מאיתנו.

מודעות עצמית מלשון דעת = דע עצמך תמיד

לרשות המבקשים לשפר את מידותיהם האישיות וליצור מודעות עצמית ברמה גבוהה יותר, עומדים גישות וכלים רבים. למשל, תורת המידות של הרמב"ם, ארבע ההסכמות של דון מיגל רואיס, גישות כ"מחשבה יוצרת מציאות", מפתחות לתקשורת בין-אישית וכד'. כל אחת מגישות אלה מעניקה נופך ונדבך נוסף להבנתנו את עצמנו במסע להפיכתנו לאנשים טובים יותר.

סדנה מודעות עצמית
סנדאות כמו סדנת מודעות עצמית עוזרות לאדם להכיר את עצמו מבפנים.

עזור לעצמך ותיעזר על ידי אחרים

כאשר אתם עוזרים לעצמכם, אתם יוצרים אפקט דומינו, בו תזכו לסיועם של אחרים, שיעזרו לכם לגבש את האמונה ביכולותיכם ואת הכלים לסייע לעצמכם – כלים כמו השתפפות בסדנת יוגה צחוק, או פעילות גיבוש לחברות ולעסקים. באותה המידה, כאשר התלמיד מוכן, המורה המתאים יגיע כדי ללמדו ולהקנות לו את הכלים המתאימים הנדרשים להתפתחותו.

אפשרויות של סדנאות מודעות עצמית:

סדנת מודעות עצמית לקבוצות וארגונים (לצוות, לעובדים ומנהלים בארגון) באופן חד פעמיברדיוס של עד 50 ק"מ מאשדוד, כאשר מקום הסדנה מסופק או מוסדר על ידי הלקוח. לקיום סדנת מודעות עצמית קבוצתית נדרש אולם סגור בו ניתן למקם שולחן אחד וכסאות לפי מספר המשתתפים. התרגול מתבצע בזוגות, שלשות או מעגלים שונים. ניתן לשלב סדנת מודעות עצמית קבוצתית חד-פעמית ביום כיף או ביום גיבוש לארגון.

אורך הסדנה: עד כשעה וחצי.

כמות המשתתפים: 10 עד 20.

* כאשר המפגש הוא חד פעמי אין הגבלה במספר המשתתפים (לפי גודל האולם).

סדנאות מודעות עצמית
סדנאות מודעות עצמית הן סדנאות גיבוש מצויינות ורעיון נפלא לימי כיף לעובדים

קורס מודעות עצמית לקבוצות וארגונים (לצוות, לעובדים ומנהלים בארגון)סידרת מפגשים בו התכנים יותאמו באופן פרטני לקבוצה. יבוצעו ברדיוס של עד 50 ק"מ מאשדוד, כאשר מקום הסדנה מסופק או מוסדר על ידי הלקוח. לקיום סדנת מודעות עצמית קבוצתית נדרש אולם סגור בו ניתן למקם שולחן אחד וכסאות לפי מספר המשתתפים. התרגול מתבצע בזוגות, שלשות או מעגלים שונים. ישנם ארגונים אשר מעוניינים בנוסף לקורס זה לקחת את קורס העצמה אישית.

אורך הסדנה: עד כשעה וחצי.

כמות המשתתפים: 10 עד 20.

* כאשר הקורס הוא בין 10 מפגשים רצוי שיהיו עד 20 משתתפים.

אולי גם יעניין אותך עוד מהמחבר

השאר תגובה

כתובת האי-מייל שלך לא תפורסם