סדנאות רוחניות לקבוצות

סדנאות רוחניות עוסקות בגיבוש האני-הפנימי של המשתתפים בן. ככאלו, הן מצריכות יכולת ניתוק מהשגרה השוטפת ומחיי היומיום, על מנת לקבל את הפרספקטיבה הנכונה להתבוננות אישית פנימה, אל תוך עצמכם. זו היא הסיבה לכך שסדנאות רוחניות רבות כמו סדנאות יוגה צחוק מאלצות את המשתתפים בהן לנסוע למקומות רחוקים כרישקש שבהודו או למרכזי רוחניות אחרים, המפוזרים ברחבי העולם. אולם, המסע הפנימי להבנה עצמית והעצמה אישית איננו חייב להתבצע דווקא בדרך שתעצור את חייכם ותנתק אתכם ממשפחתכם, משגרתכם ומהסביבה הנוכחית שלכם.

סדנאות רוחניות במדבר
סדנאות רוחניות יכולות להתקיים אצל חברות, עובדים, משרדים וגם במדבר

סדנאות רוחניות כמסע פנימה אל תוך עצמך

ביקום הסובב אותנו ישנם מערכות וסטים של חוקים בכל תחום שהוא. למשל, מוסכמות התנהגותיות מקובלות במקום עבודה, חוקים חברתיים, חוקי מדינה, תעבורה ומה לא. הכרתם של החוקים הנוגעים לכל נושא הופכת אותנו לאנשים מאושרים יותר, מכיוון שאנחנו מודעים למנעד ההתנהגות המצופה מאיתנו, אשר תחום על ידי גבולות ברורים ומוצהרים. אף לשאיפה שלנו לחיים בריאים יותר ולאושר אמיתי, ישנם חוקים מסוימים, אשר למידתם ותרגולם יסייעו לנו להשיג את המטרות הנכספות. בין חוקים אלה, ניתן למצוא את "ארבע ההסכמות" של דון מיגל רואיס ותורת המידות של הרמב"ם.

סדנאות הרוחניות של זיוה אביב תסייענה לכם להתחבר לעצמכם

סדנאות העצמה אישית

סדנאות רוחניות לצוות, לעובדים ומנהלים בארגון באופן חד פעמי או קבוע – ברדיוס של עד 50 ק"מ מאשדוד, כאשר מקום הסדנה מסופק או מוסדר על ידי הלקוח. לקיום סדנת רוחניות נדרש אולם סגור בו ניתן למקם שולחן אחד וכסאות לפי מספר המשתתפים בסדנה בישיבה מעגלית. ניתן לשלב סדנת רוחניות חד-פעמית ביום כיף או ביום גיבוש לארגון או לקיים סדרת מפגשים קבועים בתדירות של בין אחת לשבועיים לאחת לחודש (לפי החלטת הארגון).

אורך הסדנה: עד כשעה וחצי.

כמות המשתתפים: 20 עד 50.

*קיימת אפשרות למספר גדול יותר של משתתפים (תלוי בגודל האולם).

אולי גם יעניין אותך עוד מהמחבר

השאר תגובה

כתובת האי-מייל שלך לא תפורסם