טיפול רגשי וטיפול הוליסטי

חלק גדול מכאבי הגב של האדם, החלו כאשר הפך מקוף לאדם, הזדקף והחל ללכת על שתי רגליו האחוריות. הגב שלנו, ציר שיווי המשקל העיקרי שלנו נושא ברוב הנטל של ההליכה, העמידה והישיבה הממושכת מול המחשב. אין זה פלא שרוב אנשי ההיי-טק והאנשים העובדים מול מחשב במשך שעות ארוכות מתלוננים על כאבי גב בלתי פוסקים. אולם, אם הפתרון היה מצוי רק ברובד הפיזי, טיפול פיזיותרפיה פשוט היה אמור לפתור את רוב הבעיות, אבל המציאות מוכיחה שהבעיה מצויה ברבדים עמוקים הרבה יותר מהרובד הפיזי.

מהם אותם רבדים?

טיפול ברובד הפיזי:

הטיפול ברובד הפיזי מבוצע על ידי שחרור שרירים מכווצים, גידים ושאר הרקמות. הטיפול נעשה בסוגי העיסוי השונים (כעיסוי קלאסי, עיסוי רפואי שוודי, ועיסוי תאילנדי).

טיפול ברובד הנפשי:

על מנת להצליח בריפוי אדם, האדם חייב לרצות בכך. הטיפול ברובד הנפשי מטפל בשחרור החסמים הנפשיים, אשר עומדים בין המטופל לבין ההחלמה (זיכרונות, חוויות, פחדים וכד').

הרובד הרגשי הוא מנהל אותנו בדרך כלל והוא משמש כגשר המשגר אותנו לסביבה, ולכן יש חשיבות רבה לרובד הזה באיזונו בין הגוף והנפש מה שתורם לנו לבריאות מטיבה וצחוק בריא.

טיפול ברובד המנטלי-חשיבתי:

מחשבות אכן יוצרות מציאות, ולכן, אימוץ דרכי חשיבה חיובית (למשל, צרה היא בעצם צהר והזדמנות ללימוד שיעור חשוב) הינו הכרחי לבריאות הגוף והנפש כאחד.

טיפול ברובד האנרגטי:

איזון אנרגטי וזרימה אנרגטית רציפה הם מהבסיסים החשובים ביותר לבריאותינו, מאחר והם אינם משפיעים רק על מה שאנחנו קוראים לו "רמת האנרגיה" שלנו (חוסר מרץ, חוסר חיוניות, חוסר חשק) אלא גם על בריאותו הפיזית של הגוף. תופעות רבות (כבעיות עיכול, כאבי ראש וכאבים נוספים) נובעות מחסימות בזרימה האנרגטית.

טיפול רגשי טיפול הוליסטי
טיפול רגשי וטיפול הוליסטי הן דרכים נפלאות לריפוי טבעי

הטיפולים ההוליסטיים של זיוה אביב כוללים טיפול והתייחסות לכל אחד מארבעה הרבדים

טיפול פרטני בקליניקה פגישה דו-שבועית קבועה.

אורך הטיפול: עד כשעה וחצי.

טיפולים הוליסטיים קבוצתיים המיועדים לקבוצות וארגונים (לצוות, לעובדים ומנהלים בארגון) באופן חד פעמי או קבועברדיוס של עד 50 ק"מ מאשדוד, כאשר מקום הסדנה מסופק או מוסדר על ידי הלקוח. לביצוע טיפול הוליסטי קבוצתי נדרש אולם סגור בו ניתן למקם שולחן אחד, כסאות לפי מספר המשתתפים בסדנה ומזרן אחד לכל שני משתתפים בסדנה (המזרנים יסופקו על ידי הלקוח-מזמין הטיפול). ניתן לשלב טיפול הוליסטי קבוצתי חד-פעמי ביום כיף או ביום גיבוש לארגון או לקיים סדרת מפגשים קבועים בתדירות של אחת לשבועיים.

אורך הטיפול: עד כשעה וחצי.

כמות המשתתפים – 10 עד 20.

אולי גם יעניין אותך עוד מהמחבר

השאר תגובה

כתובת האי-מייל שלך לא תפורסם