פעילות גיבוש ומשחקי חברה ויוגה צחוק לחברות ומנהלים

כולנו מחפשים לפעמים לעשות הפסקה מהשגרה ולבצע איזהושהי פעילות גיבוש.. נכון?

עבור עובדים בארגונים, סדנאות גיבוש לצוות מהוות שבירת שיגרה צבעונית ומהנה לאפרוריות של העבודה השוטפת, אולם עבור הארגון עצמו טמונים בסדנאות אלה הרבה יותר יתרונות, מעבר להנאה הפשוטה שהם מעניקות לעובדים.

להלן רעיונות של פעילות גיבוש, יום גיבוש לעובדים וימי כיף לעובדים:

סדנאות גיבוש לעובדים כאשר מדובר בארגון גדול או מרובה סניפים, העובדים בו פוגשים האחד את השני רק באמצעי תקשורת בלתי ישירים (במייל, בטלפון וכן הלאה). משחקי חיבור במהלך סדנה כזו יוצרות קשר בלתי אמצעי בין העובדים ומשפרות את התקשורת ביניהם, מאחר וכעת מחובר אדם לקול של שהאדם שמולו.

סדנת צחוק וסדנאות לחברות
סדנת גיבוש לחברות יכול להיות רעיון מצויין לשיפור מצב הרוח

סדנאות גיבוש למנהלים המשימות הקבוצתיות בסדנאות אלה מאפשרות לדרג הניהולי בארגון לפתח יצירתיות וחדשנות, הנדרשות מתוקף מעמדו בארגון. בנוסף להעצמה האישית לה זוכים המנהלים בסדנה כזו, מקבלים המשתתפים כלים לתקשורת בין-אישית בינם לבין עצמם ובינם לבין העובדים.

סדנאות גיבוש לנשים בפני אישה עובדת, אשר מחלקת את חייה בין העבודה/קריירה, בית, זוגיות, משפחה ועוד, עומדים אתגרים רבים. סדנה כזו מסייעת לנשים להתחבר לעצמן ולמצוא את זהותן, אשר (אולי) היטשטשה מעט בזמן שהן נאבקות כדי להספיק הכל ולענות על הצרכים של כל מי שסביבן.

סדנת משחקי חיבור בין הורים לילדים פתיחת הלב לקרבה, אהבה דרך משחקים, צחוק ושמחה שמאחדים בין הורים לילדים.

סולידריות ולויאליות סדנאות גיבוש מפתחות תחושת סולידריות עם העובדים האחרים ושייכות ולויאליות לארגון, תחושה של מטרה משותפת, הנובעת מתוך היכרות עם השותפים לעשייה.

סדנאות הגיבוש של זיוה אביב תהפוכנה את הארגון שלכם למגובש ויעיל יותר

הפורמטים האפשריים:

סדנאות גיבוש לנשים מעגלי נשים – פגישה חודשית קבועה של עד 30 משתתפות בחוף הים בזמן השקיעה בעונה המתאימה (קיום הסדנה מותנה בהרשמה מראש של המשתתפות). המשתתפות תצטיידנה במחצלות ובכסאות.

אורך הסדנה: עד שעתיים וחצי.

סדנאות יוגה צחוק פעילות גיבוש בתור יום גיבוש לעובדים

סדנאות גיבוש לצוות, לעובדים ומנהלים באופן חד פעמי או קבועברדיוס של עד 50 ק"מ מאשדוד, כאשר מקום הסדנה מסופק או מוסדר על ידי הלקוח. לקיום סדנת גיבוש לעובדים נדרש חדר גדול או אולם ובו ניתן למקם שולחן אחד וכסאות לפי מספר המשתתפים בסדנה. תדירות המפגשים הקבועים הינה בין אחת לשבועיים לאחת לחודש (לפי החלטת הארגון) וכל מפגש יעסוק בנושא שונה. כשיפור היחסים הבין-אישיים, תקשורת יותר טובה בין עובד למעביד, תפוקה יותר טובה לעובדים, הקניית הרגלי עבודה נכונה, שיפור תדמית המפעל וכד'.

אורך הסדנה: עד כשעה ורבע.

כמות המשתתפים: בין 10 ל-50.

*קיימת אפשרות למספר גדול יותר של משתתפים (תלוי בגודל האולם).

אולי גם יעניין אותך עוד מהמחבר

השאר תגובה

כתובת האי-מייל שלך לא תפורסם