עיסוי באשדוד לנשים בלבד

מחפשים עיסוי באשדוד? לנשים בלבד – טיפולי המגע השונים מטפלים ברבדים הפיזי והאנרגטי כאחד. ברובד הפיזי הם משחררים שרירים וגידים מכווצים ותפוסים, ממריצים את מחזור הדם ומטפלים ברקמות, בעוד ברובד האנרגטי הם משחררים חסימות אנרגטיות ומאפשרים זרימה טובה יותר של אנרגיה.

להלן מספר שיטות עיסוי באשדוד לנשים בלבד אשר מוצעות בקליניקה של זיוה אביב:

עיסוי רפואי שוודי העיסוי משמש לשיפור זרימת הדם ונוזלי הלימפה בגוף המטופל באמצעות שישה סוגי מגע: ליטוף, עיסוי עמוק,  חיכוך, הקשות קצביות, לחיצה ורטט.

עיסוי תאילנדי עיסוי ללא שמני עיסוי המבוצע על מזרן רך המונח על הרצפה. העיסוי משלב מגע בלחיצות איטיות, מתיחות ותרגילים  נוספים שמטרתם המרצה ואיזון של מחזור הדם.

שיאצו טיפול הדרגתי במגע, בקצב רגוע ומרגיע שמטרתו לטפל בכל רבדי המטופל (גוף ונפש) ולא רק בסימפטומים המציקים. הטיפול,  ברובו, מבוסס על הפעלת אצבעות הידיים של המטפל כדי לשחרר חסמי אנרגיה בגוף המטופל.

רפלקסולוגיה עיסוי המבוצע בכפות רגליו של המטופל, ובו, על ידי לחיצות, חימום והנעה של אזורים מסוימים בכף הרגל משוחררים  חסמי אנרגיה המשפיעים על כל גופו של המטופל.

טיפול באבנים חמות שיטת טיפול במגע שמקורה אינדיאני. השיטה משלבת טיפול ב-42 אבנים מחוממות ושמני מרפא. מטרתו של  הטיפול טיהור רעלים מגוף המטופל והשריית שלווה.

עוצמת הרכות  (Holistic Pulsing)  שיטת טיפול המבוססת על נענוע עדין של הגוף, בקצב הקרוב לקצב פעימות לבו של עובר (בין 120 ל- 160 פעימות בדקה). לשיטה השפעות רבות ברבדים השונים: החל בתחושת הביטחון והשלווה שמעניק זיכרון תחושת השיבה לרחםם וכלה באיזון הפיזי וניקוז הרעלים מהגוף שיוצרים הנענועים העדינים.

טכניקת בואן (Bowen)  שיטת טיפול במגע המבוססת על תנועות גלגול עדינות ומדויקות באמצעות אצבעות הידיים בהפעלת לחץ עדין  וקל.

אקסס-בארס (Access Bars)  טיפול המבוצע על ידי הפעלת מגע של המטפל ב-32 נקודות ספציפיות בראשו של המטופל. הטיפול  משחרר אנרגיה התקועה בנקודות אלה ומאפשר למטופל להשתחרר ולהמשיך בחייו בצורה בריאה יותר, ללא חסמים אלה.

הפורמטים האפשריים:

טיפול פרטני בקליניקה – פגישה שבועית קבועה.

המטופל יכול להגיע אליי כאשר ירגיש צורך לטיפול משמר על פי רצונו.

* הרצון להרפא הוא חלק נכבד מאד מהריפוי עצמו.

אורך הטיפול: עד כשעה וחצי.

אולי גם יעניין אותך עוד מהמחבר

השאר תגובה

כתובת האי-מייל שלך לא תפורסם