סדנאות העצמה אישית

סדנאות העצמה אישית לצוות העובדים בארגון או בעסק שוברות את השגרה היומית והאפורה ומעניקות למשתתפים בסדנאות מסוג זה יכולת התבוננות שונה ו"מנוף", אשר בעזרתם הם יכולים להזיז את הדברים בכיוון הנכון, הרצוי והבריא.

אולם, בנוסף לאינטרס האישי-פרטי שיש לעובדים בהשתתפות בסדנת העצמה, אף לחברות, לבתי העסק או לארגונים ישנם יתרונות בולטים בקיום סדנאות כאלה:
סדנאות העצמה אישית

סדנאות העצמה אישית לעובדים כפי שחיזוקה של כל חוליה בודדת בשרשרת יוצרת שרשרת חזקה ועמידה יותר, כך טיפוח והעצמת העובדים בארגון יוצרת ארגון בריא ומגובש יותר.

סדנאות העצמה אישית למנהלים לרוב, מנהל הצומח מתוך הארגון עצמו מוצא את עצמו זקוק ליכולות וכלים נוספים, חוץ מהידע והחריצות שקידמו אותו לעמדת הניהול. הוא זקוק, למשל, לביטחון העצמי ולחיבור עם המהות הפנימית שלו, על מנת לשפר את התקשורת עם העובדים הכפופים לו (שעד לא מזמן הוא היה חלק מהם). כאשר המדובר במנהל אשר מגיע מחוץ לארגון ומוצנח ישירות לעמדת ניהול – החוסרים הם מעט שונים, אבל מורגשים בהתנהלותו לא פחות.

סדנאות מהות סדנת מהות עוסקת ומטפלת ביחסים הבין-אישיים בין עובדי הדרגים השונים. באמצעות שיפור המידות האישיות של כל אחד המשתתפים (למשל, ההכרה כי כל צרה הופכת לצהר, לפתח ולהתקדמות ויכולה ללמד אותנו שיעור כלשהו) מקבלים המשתתפים בה כלים לחיבור עם עצמם ולתקשורת בין-אישית עם הסובבים אותם.

סדנאות העצמה אישית של זיוה אביב תהפוכנה את הארגון שלכם למגובש, בריא ויעיל יותר

הפורמטים האפשריים:

סדנאות העצמה אישית לנשים מעגלי נשים – פגישה חודשית קבועה של עד 30 משתתפות בחוף הים בזמן השקיעה בעונה המתאימה (קיום הסדנה מותנה בהרשמה מראש של המשתתפות). המשתתפות תצטיידנה במחצלות ובכיסאות.

אורך הסדנה: עד שעתיים וחצי.

סדנאות העצמה מגבשות לצוות, לעובדים ומנהלים באופן חד פעמי או קבועברדיוס של עד 50 ק"מ מאשדוד, כאשר מקום הסדנה מסופק או מוסדר על ידי הלקוח. לקיום סדנת העצמה לעובדים נדרש חדר גדול או אולם ובו ניתן למקם שולחן אחד וכסאות לפי מספר המשתתפים בסדנה. תדירות המפגשים הקבועים הינה בין אחת לשבועיים לאחת לחודש (לפי החלטת הארגון) וכל מפגש יעסוק ויטפל בנושא שונה. כשיפור היחסים הבין-אישיים, תקשורת יותר טובה בין עובד למעביד, תפוקה יותר טובה לעובדים, הקניית הרגלי עבודה נכונה, שיפור תדמית המפעל וכד'.

אורך הסדנה: עד כשעה ורבע.

כמות המשתתפים: בין 10 ל-50.

*קיימת אפשרות למספר גדול יותר של משתתפים (תלוי בגודל האולם).

 

אולי גם יעניין אותך עוד מהמחבר

השאר תגובה

כתובת האי-מייל שלך לא תפורסם